خانه / سوالات کارآموزان

سوالات کارآموزان

سوالات کارآموزان

دوره آموزشی کرکره برقی

کرکره برقی

 دارای دو بخش کلی طی چهار روز در طول هفته برگزار میگردد:

بخش اول: آموزش نصب و راه اندازی کرکره برقی بهمراه متعلقات آن ، سیم کشی ، ریگلاژ ، کار با بورد اصلی، نحوه اشکالیابی و عیب یابی کرکره برقی و دیگر موارد مربوط به نصب.

بخش دوم: آموزش جوشکاری در شرایط خاص ، آموزش اندازه گیری در شرایط خاص و دیگر نکات عملی برای نصب کرکره برقی در شرایط ویژه

هزینه دوره: ۸۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

دوره های آموزشی پکیج و شوفاژ

 

پکیج اصلی

 طی یک هفته در طول هفته برگزار میگردد:

بخش اول: آموزش نصب و راه اندازی پکیج و شوفاژ بهمراه متعلقات آن ، سیم کشی ، لوله کشی آب مصرفی و گرمایشی و گاز ، نحوه اشکال یابی و عیب یابی پکیج و شوفاژ و دیگر موارد مربوط به نصب می باشد.

بخش دوم: آموزش عیب یابی های تخصصی پکیج و شوفاژ را به صورت مکانیکی و برد الکترونیکی و به جرات میتوان گفت که تنها این شرکت حرفه گستران است که تعمیرات تخصصی و برد الکترونیکی را آموزش میدهد

هزینه دوره : ۳۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

دوره های آموزشی کولر گازی اسپلیت

 

کولر گازی

 طی یک هفته در طول هفته برگزار میگردد:

بخش اول: آموزش نصب و راه اندازی کولر گازی اسپلیت بهمراه متعلقات آن ، سیم کشی ، لوله کشی زیرکار و روکار ، نحوه اشکال یابی و عیب یابی کولر و دیگر موارد مربوط به نصب می باشد.

بخش دوم: آموزش عیب یابی های به صورت مکانیکی و برد الکترونیکی و به جرات میتوان گفت که تنها این شرکت حرفه گستران است که تعمیرات تخصصی مکانیکی(کندانسور و اواپراتور) و برد الکترونیکی را آموزش میدهد.

هزینه دوره : ۱۸۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

دوره های آموزشی تابلو روانLED

 

تابلو2

 در طول یک هفته یا ۳ روز با توجه به خواسته همه کارآموزان برگزار میگردد:

بخش اول: آموزش ساخت و نصب تابلو روان LED بهمراه متعلقات آن ، سیم کشی ، نصب ماژول های سخت افزاری ، سیستم های نرم افزاری ، طراحی فونت ، نحوه اشکالیابی و دیگر موارد مربوط به ساخت و نصب می باشد.

بخش دوم: آموزش عیب یابی های عمومی تابلو روان LED و عیوب عمومی برقی مربوط به ساخت و نصب تابلو.

هزینه دوره: ۱۹۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

دوره آموزشی درب های اتوماتیک پارکینگی

درب اتوماتیک

 بصورت زیر در طول سه روز در هفته برگزار میگردد:

نحوه آموزش: آموزش نصب و راه اندازی و عیب یابی عمومی و تخصصی به همراه تعمیرات برد الکترونیک و انواع درب های اتوماتیک پارکینگی بهمراه متعلقات آن ، سیم کشی ، ریگلاژ ، کار با بورد اصلی، نحوه اشکالیابی و عیب یابی نصب درب اتوماتیک و دیگر موارد مربوط به نصب و آموزش جوشکاری.

هزینه دوره: هزینه این دوره ۱۸۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

دوره آموزشی دوربین مدار بسته

opoi

 بصورت زیر در طول ۴ روز در هفته برگزار میگردد:

نحوه آموزش: آموزش نصب و راه اندازی و انتقال تصویر دوربین مدار بسته بهمراه متعلقات آن ، انتقال تصویر ، کار عملی مربوط به سوراخکاری ها و پیچ کاری ها ، نحوه اشکالیابی و عیب یابی شبکه و انتقال تصویر و دیگر موار مربوط به نصب.

هزینه دوره: هزینه این دوره ۹۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

دوره آموزشی دزدگیر اماکن+آیفون تصویری+اعلام حریق

دزدگیر2

 بصورت زیر در طول ۲ روز در هفته برگزار میگردد:

نحوه آموزش: آموزش نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن+آیفون تصویری+اعلام حریق بهمراه متعلقات آن و کار عملی مربوط به سوراخکاری ها و پیچ کاری ها ، نحوه اشکالیابی و عیب یابی و برنامه نویسی دستگاه مرکزی و دیگر موار مربوط به نصب.

هزینه دوره: هزینه این دوره ۹۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

مکان برگزاری کلاس ها

 
شرکت حرفه گستران  مکان کلاس آموزش نصب و تعمیر خود را در مرکز تجاری تهران انتخاب کرده است تا دسترسی کارآموزان به خوابگاه ، مترو و ترمینال راحت باشد و هزینه رفت و آمد کاراموزان شهرستانی بسیار پایین باشد.
آدرس شرکت حرفه گستران: تهران ، میدان آزادی ،فلکه دوم صادقیه، برج مینا طبقه ۱۰ واحد۵۴

هزینه خوابگاه: هفته ۳۰ هزار تومان و یا روزی ۵ هزار تومان

شماره های تماس: ۰۹۹۰۳۸۱۶۳۰۲ -۰۲۱۴۴۰۴۳۳۷۸-۰۲۱۴۴۹۵۳۰۲۴

آدرس خوابگاه برای کاراموزان: تهران ، میدان آزادی


نحوه تردد تا خوابگاه: مترو وBRT و تاکسی – البته با توجه به فاصله کم بین خوابگاه و شرکت هزینه تردد  بسیار ناچیز است

  کلاسهای خصوصی  یک روزه(میان هفته, جمعه ها )  

 ظرفیت هر دوره از کلاس ها چند نفر است؟

ظرفیت هر کلاس حداکثر ۸ نفر می باشد تا هر کارآموز بطور مجزا بتواند کلیه مراحل کار را شخصا انجام دهد و عملی بودن آموزش بطور دقیق انجام شود.

نحوه آموزش عملی هر دوره چگونه است؟

نحوه اموزش عملی بدین صورت است که ابتدا کارشناس اموزش هر مرحله از کار را بدقت و هم بصورت تئوری و هم بصورت عملی آموزش می دهد و سپس از کارآموزان بصورت یک به یک می خواهد که آن کار را بطور عملی انجام دهند و همچنین برای باقی افراد توضیح دهند.

همچنین کارشناس در بین کلاس از هر کارآموز چند نمونه تستهای عملی میگیرد و نتیجه این تستها طبیعتا در نمره نهایی کارآموز در مدرک او تاثیر خواهد داشت.

در بعضی از دوره ها کارآموزان باید دو به دو هر مرحله از کار را برای یکدیگر تشریح کرده و انجام دهند و از کارشناس مربوطه تاییدیه و نمره بگیرند.

پشتیبانی پس از دوره ها چگونه است؟

شرکت حرفه گستران در زمینه خدمات رسانی ، بخوبی بدین امر واقف است که پشتیبانی بعد از آموزش یک کارآموز می تواند این کارآموز را به یک نماینده و حتی معرفی کننده شرکت در شهر یا استان او تبدیل کند. ومهمترین شعار شرکت پشتیبانی از کارآموزان پس از آموزش میباشد.

به همین خاطر به هیچ وجه کارآموز را تنها نخواهد گذاشت و کلیه کاراموزان از پشتیبانی بعد از آموزش شرکت برخوردار هستند و براحتی می توانند مشکلات و یا سوالات خود را بعد از آموزش نیز با کارشناسان شرکت در میان بگذارند تا بتوانند بیش از پیش و با قدرت به کار خود در بازار کار ادامه دهند.

شرایط و نحوه ثبت نام و صدور مدرک کارآموز چگونه است؟

نحوه ثبت نام:

کارآموز باید در بالای صفحه خانه گزینه ثبت نام را بزند و از طریق لینک ثبت نام فرم ثبت نام را جهت رزرو جای خود در کلاس و همچنین رزرو جای خود در خوابگاه پر نماید و یا میتوانید با شرکت تماس بگیرید و اسم و فامیل خود را به متصدی شرکت اعلام نمایدتا جای خود راهم در کلاس و هم در خوابگاه رزرو نمایید.

نحوه صدورمدرک:

پس از اینکه کلاس آموزشی کارآموز به پایان رسید هر کارآموز در طول کلاس توسط تستهای دوره ای که توسط کارشناسان بعمل آمده و نحوه تستهای پایانی کاراموز ارزیابی می شود و نمره کلی کاراموز مشخص میگردد و سپس کارآموز باید منتظر باشد تا طی مدت کوتاه مدرک او صادر شده و به او تحویل داده شود و یا به آدرس پستی او پست گردد.

مدرک مربوطه شرکتی و بسیار معتبر است و یک تضمین کار خوب برای کارآموز مربوطه در بازار کار خواهد بود.

شرایط خوابگاه و محل استراحت کارآموزان شهرستانی چگونه است؟

برای کارآموزان شهرستانی تمهیداتی برای امر خوابگاه کارآموزان شهرستانی نیز اندیشیده شده است و با هماهنگی همکاران بخش تدارکات شرکت با چند مسافرخانه و مهمانسرا که در نزدیکی شرکت و در حدود فاصله کوتاه از شرکت است این امر بخوبی و با کمترین هزینه در هفته مرتفع میگردد.

همچنین بدلیل موقعیت شرکت که در کنار مترو می باشد راحتی تردد با مترو نیز شامل حال کاراموزان میگردد و هزینه رفت و آمد آنها به خوابگاه چیزی نخواهد بود.

آیا پس از اتمام دوره مدرک معتبر به کارآموز تعلق میگیرد؟

بله ، همانطور که قبلا هم اشاره شد پس از اینکه کلاس آموزشی کارآموز به پایان رسید هر کارآموز در طول کلاس توسط تستهای دوره ای که توسط کارشناسان بعمل آمده و نحوه تستهای پایانی کاراموز ارزیابی می شود و نمره کلی کاراموز مشخص میگردد و سپس کارآموز باید منتظر باشد تا طی ۲ هفته مدرک او صادر شده و به او تحویل داده شود و یا به آدرس پستی او پست گردد.

مدرک مربوطه شرکتی و بسیار معتبر است و یک تضمین کار خوب برای کارآموز مربوطه در بازار کار خواهد بود.

نحوه پرداخت فاکتورهای شرکت چگونه است؟

شرکت حرفه گستران بعنوان شرکتی پیشرو در امر خدمات رسانی تجهیزات ساختمان ، کلیه امور اتوماسیون تحت وب برای پرداخت فاکتورها را برای مشترکین محترم فراهم نموده است و برای پرداخت فاکتور و مدیریت انها می توانید وارد حساب کاربری خود شوید و سپس براحتی هم بصورت بانکی(با فیش بانکی ) و هم بصورت آنلاین فاکتورهای صادر شده خود را پرداخت نمایید.

همچنین مشتریان دارای امکانات اعتبار حساب (شارژ حساب) در حساب کاربری خود هستند و این امکانات بدین منظور است که کاربر می تواند حساب خود را به مبلغی دلخواه شارژ نماید و سپس از روی شارژ خود بلافاصله خریدهای متعددی را انجام دهد.

منظور از اعتبار حساب چیست؟

اعتبار حساب (شارژ حساب) یکی دیگر اتز امکانات تسهیل کننده خرید مشتریان عزیز از شرکت می باشد و این امکانات بدین منظور است که کاربر می تواند حساب خود را به مبلغی دلخواه شارژ نماید و سپس از روی شارژ خود بلافاصله خریدهای متعددی را انجام دهد. در واقع بنوعی پس انداز در حساب کاربری برای خریدها در آینده است.

چگونه خریدها و فاکتورهای خود را در پانل خود مدیریت کنم؟

در پانل کاربری مشتریان امکانات متعددی برای مدیریت فاکتورهای پرداخت شده ، پرداخت نشده و… فراهم است همچنین امکان جستجوی پیشرفته در فاکتورها وجود دارد و ضمنا امکان دریافت خروجی اکسل xls. از فاکتورها نیز برای مشتریان محترم فراهم است تا بتوانند اطلاعات فاکتورهای خود را روی کامپیوتر شخصی خود نیز داشته باشند.


در مورد بازدهی مشاغل و بازار کار

 بازار کار پس از کلاس آموزشی به چه صورت است؟

همانطور که مستحضر هستی بازار کارهای تجهیزات تاسیساتی ساختمان و لوازم حفاظتی بسیار خوب است.

بطور مثال

در امر نصب کولر گازی اسپلیت بطور میانگین هزینه نصب آن در هر کار بین ۱۵۰٫۰۰۰ تا ۲۵۰٫۰۰۰ کارمزد دریافت میگردد و یا در نصب کرکره برقی در هر نصب برای یک کرکره اندازه متوسط بطور میانگین بین ۱۲۰٫۰۰۰ تا ۲۰۰٫۰۰۰ تومان کارمزد دریافت میگردد.

پیشرفت

همچنین با پیشرفت سیستم های گرمایشی و سرمایشی و حفاظتی ساختمان در ساختمانهای جدید تمامی این تجهیزات نصب میگردد زیرا در عصری که در حال زندگی در آن هستیم این تجهیزات عضو جدانشدنی هر ساحتمان می باشد.

ریسک

براحتی می توان دریافت که بازار کار این امورد بسیار خوب و بالا می باشد و ریسکی در ان وجود ندارد. همچنین پشتیبانی شرکت نیز با کاراموزان خواهد بود و برای تعدادی از کاراموزان با توجه به شرایط مکانی کاراموز کارهایی پیشنهاد میگردد که خود یک بازار کار اولیه برای تعدادی از کارآموزان خواهد بود.

بازدهی بازار کار نصب دستگاههای حرارتی و برودتی و… چقدر است؟

بازار کار سیستم های حرارتی و برودتی مانند کولر گازی اسپلیت و همچنین سیستم پکیج گرمایی بسیار خوب و پر رونق می باشد زیرا این امور تخصصی هستند و کارمزد آنها نیز بالا بوده و هر دو جزء مواردی هستند که تقریباهمه ساختمان ها کولر گازی و یا پکیج دارند و نیاز مصرف کننده ها به این لوازم یک امر روزمره خواهد بود و از آنجا که شرکت حرفه گستران هم امر آموزش نصب و راه اندازی و رفع عیوب و هم تعمیرات تخصصی این تجهیزات را ارائه می دهد.

آزمون

بنابراین کار آموزی که این دوره ها را با نمره خوب میگذراند مطئن است که در یک بازار پر رونق وارد شده است. بطور مثال برای نصب یک کولر گازی اسپلیت بطور میانگین در هر کار بین ۱۵۰٫۰۰۰ تا ۲۵۰٫۰۰۰ کارمزد دریافت میگردد که طبعا دریافتی خوبی است. برای پکیج ها نیز امور به همین ترتیب است.

آیا شرکت پس از آموزش نیز در هنگام ورود ما به بازار کار پشتیبانی ما خواهد بود؟

از آنجا که هر کارآموز در واقع یک معرف شرکت در شهر/استان کاراموز است و پیشرفت هر کاراموز به گسترده شدن شرکت نیز کمک می کند.

این اطمینان به کاراموز داده می شود که شرکت به هیچ وجه کارآموز را تنها نخواهد گذاشت و کلیه کاراموزان از پشتیبانی بعد از آموزش شرکت برخوردار هستند و براحتی می توانند مشکلات و یا سوالات خود را بعد از آموزش نیز با کارشناسان شرکت در میان بگذارند تا بتوانند بیش از پیش و با قدرت به کار خود در بازار کار ادامه دهند.

چگونه می توانم هزینه خرید قطعات را کاهش داده و سود خدمات نصب خود را افزایش دهم؟

برای کاهش هزینه های خرید کارشناسان آموزش شرکت نکات بسیار خوبی در اختیار کاراموزان هر دوره قرار می دهند. همچنین در مورد نحوه خرید ارزانتر مکانهایی به کاراموز معرفی می شود تا خرید ارزانتری را داشته باشد. همچنین نکات متعددی در زمینه نوع انتخاب لوازم لازم برای هر کار به کاراموز ارائه می شود تا با خرید ارزانتری بتواند همان بازده کاری را در انجام کار مشتری خود داشته باشد و با هزینه کمتری کار بهتری به مشتری خود تحویل دهد.

 

در صورت تمایل عضو کانال تلگرامی ما شوید

http://telegram.me/daramadkhub

***کلاسهای خصوصی  یک روزه(میان هفته, جمعه ها )***


هزینه دوره های مرتبط آموزشگاه فنی و مهندسی حرفه گستران:

آموزش نصب و تعمیر پکیج و رادیاتور (کاملا عملی مکانیکی و برد الکترونیکی)ایران و بوتان:۳۰۰۰۰۰

آموزش نصب و تعمیر کولر گازی اسپلیت و دوتیکه :۱۸۰۰۰۰

آموزش نصب و تعمیر کولر گازی اسپلیت به همراه اینورتر (نصب و تعمیر مکانیکی و برد الکترونیک ):۲۵۰۰۰۰

 آموزش پکیج دیواری و کولر گازی بدون اینورتر هر دو با هم: ۴۳۰۰۰۰ (۵۰ هزار تخفیف)

 آموزش پکیج و کولر گازی اسپلیت به همراه اینورتر هرسه با هم: ۴۵۰۰۰۰ (۱۰۰ هزار تخفیف)

آموزش ساخت تابلو روان به ۴ روش و ۶ برنامه انیمیشن سازی به همراه ساخت تابلو LED ال ای دی :۱۹۰۰۰۰

آموزش نصب و راه اندازی کرکره برقی کاملا عملی برای تمام دهنه های بزرگ و کوچک:۸۰۰۰۰

آموزش نصب و شبکه و انتقال تصویر بر روی موبایل و کامپیوتر دوربین های مدار بسته:۹۰۰۰۰

آموزش نصب و تعمیر درب اتوماتیک (کاملا عملی مکانیکی و برد الکترونیکی) :۱۸۰۰۰۰

آموزش نصب دزدگیر اماکن و آیفون تصویری و اعلام حریق:۹۰۰۰۰

آموزشگاه فنی حرفه گستران حتی در روز های تعطیل نیز دایر میباشد

۱***انتخاب تمام فنون با تخفیف فوق العاده فقط ۸۵۰ هزار تومان به همراه آموزش رایگان سیم کشی ساختمان(به غیر از لوازم خانگی)***

۲***انتخاب کامل تمام فنون اعم از تاسیسات و سیستم های امنیتی و تابلو سازی و درب های اتوماتیک و لوازم خانگی با تخفیف ۹۵۰ هزار تومانی فقط ۲ میلیون تومان

هزینه دوره آموزش یخچال ساید بای ساید و فریزر و معمولی:۵۰۰۰۰۰ تومان

هزینه دوره آموزش لباسشویی:۴۵۰۰۰۰ تومان

هزینه دوره آموزش ظرفشویی:۴۵۰۰۰۰ تومان

هزینه دوره آموزش گاز فر: ۳۰۰۰۰۰ تومان

هزینه دوره آموزش ماشین های لباسشویی و ظرفشویی:۷۵۰۰۰۰ تومان

هزینه دوره آموزش همه موارد(یخچال و لباسشویی و ظرفشویی و گاز فر):۱۳۰۰۰۰۰ تومان

مکان برگزاری کلاس های آموزشگاه حرفه گستران

 
آموزشگاه حرفه گستران  مکان کلاس آموزش نصب و تعمیر خود را در مرکز تجاری تهران انتخاب کرده است تا دسترسی کارآموزان به خوابگاه ، مترو و ترمینال راحت باشد و هزینه رفت و آمد کاراموزان شهرستانی بسیار پایین باشد.
آدرس آموزشگاه حرفه گستران: تهران ، میدان آزادی ،فلکه دوم صادقیه،جنب بیمارستان ابن سینا, برج مینا طبقه ۱۰ واحد۵۴

هزینه خوابگاه:شبانه روز از ۵ هزار تومان تا ۲۵ هزار تومان- خوابگاهها با توجه به خواسته کارآموز رزرو خواهد شد.

شماره های تماس: ۰۹۹۰۳۸۱۶۳۰۲ -۰۲۱۴۴۰۴۳۳۷۸-۰۲۱۴۴۹۵۳۰۲۴

آدرس خوابگاه برای کاراموزان: تهران ۱میدان آزادی ۲شهرک ولیعصر ۳ دانشگاه شریف ۴ میدان انقلاب ۵ سیی متری جی

نحوه تردد تا خوابگاه: مترو وBRT و تاکسی – البته با توجه به فاصله کم بین خوابگاه و آموزشگاه هزینه تردد  بسیار ناچیز است

  کلاسهای خصوصی  یک روزه(میان هفته, جمعه ها )  

در صورتی که کار آموز یک دوره را شرکت کند میتواند در طی یک سال همان دوره را به صورت رایگان در دوره های آینده حضور داشته باشد.

پشتیبانی پس از دوره ها چگونه است؟

آموزشگاه حرفه گستران کارآموزان خود را پس از یادگیری از لحاظ سوال و پرسش حمایت می کند و کار آموز به راحتی میتواند بعد از اتمام کلاس با استاد خود در ارتباط باشد و هرگونه مشکل خود را در میان بگذارد

ddde

***شما کار را به صورت حرفه ای یاد میگیرد و عملی انجام خواهید داد و نیازی به طی مراحل درجه ۱ و درجه ۲ ندارید***